64 відгуків
Інтернет-магазин зварювальної техніки EL-WELDER
+380 (96) 728-04-12
+380 (66) 515-71-34

Пальники tig

Пальник TIG призначена для аргонодугового зварювання з неплавящимися вольфрамовими електродами. Вона забезпечує подачу до робочої області захисного газу й електричного струму, необхідного для підпалу зварювальної дуги. Придбати або замовити різного виду пальника ТІГ для аргонодугового зварювання, переносний і стаціонарних зварювальних постів пропонує магазин welder.in.ua. В магазині широкий вибір зварювальних аксесуарів та обладнання в роздріб. Крім цього, клієнти отримують можливість, не виходячи з дому, придбати пальника за привабливу вартість і оформити зручний спосіб доставки. Цінова політика та підхід до обслуговування вузькоспеціалізованого магазину «Сварщик» порадує кожного споживача!
Особливості конструкції пальників TIG ( ТІГ ) Для різних видів зварювальних апаратів ТІГ пропонуються різні моделі пальників. Вони відрізняються довжиною шлейфу, проведеної силою струму, пропускною здатністю газу (аргону, вуглекислого газу, водню) та ін. Професійні зварювальники та стаціонарні зварювальні пости мають в запасі кілька таких пальників, що підвищує продуктивність і якість роботи. Пальник ТІГ має такі основні частини: корпус з діелектричного матеріалу;
газове сопло, яке може мати різну форму для отримання бажаного виду шва;
зажим для вольфрамового електрода;
неплавящийся електрод (витратний матеріал, вимагає періодичної зміни).
Зауважимо, що підведення присадного дроту немає. Якщо такий матеріал використовується при зварюванні, він підноситься до робочої області вручну. Застосування зварювальних пальників Використання цього виду пальників передбачено для роботи з такими металами, як титан, алюміній, нержавіюча сталь, магній. Вони при нагріванні в середовищі звичайного повітря зазнають сильного окислення, тому область зварювальної ванни виявляється під захисною газової ширмою. Горелки тиг, купить которые можно в интернет-магазине «Сварщик», подходят для работы с постоянным и переменным током. Стабильная подача электроэнергии, возможность ее регулирования в широком диапазоне, гарантирует качественный шов и исключает образование кратера. Неплавящийся електрод забезпечує точне регулювання глибини проплавки, що важливо при роботі з тонкими металевими елементами, при односторонньому доступі і зварюванні труб.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner