64 відгуків
Інтернет-магазин зварювальної техніки EL-WELDER
+380 (96) 728-04-12
+380 (66) 515-71-34

Рукавички

Рукавички зварника – атрибут екіпіровки, захищає руки, головний «робочий інструмент» будь-якого майстра. Наявний на сьогодні асортимент радує великою кількістю і, в той же час, змушує задуматися – а які потрібні мені? Рукавиці для захисту рук Рукавички, використовувані зварниками і слюсарями, називаються краги. Вони за зовнішнім виглядом не відрізняться від робочих рукавиць, але відшиваються за особливою технологією і виконують набагато більше функцій. Вони можуть бути пятипалыми (універсальні), двупалыми і трехпалыми, модель яких дозволяє знизити навантаження. Засоби захисту від ушкоджень рук виготовляють з міцних, надійних матеріалів з покриттям і без, краги не виняток. Брезент – простий та дешевий варіант, виключно для роботи поблизу зі зварюванням і в домашніх умовах.
Замш і неопрен - аналогічні непрактичному брезенту. Професіонали, навіть не розглядають ці варіанти.
Повсть більш практичний, але рукавички з цього матеріалу обов'язково повинні бути оброблені спеціальним складом;
Спилок – незамінний вид матеріалу, відрізняється зносостійкістю, можливістю роботи з високими температурами, практичністю і еластичністю.
Велика частина виробників віддає перевагу саме спілку. Цей вид рукавичок відрізняється невисокою вартістю і відмінними властивостями, що робить їх вельми затребуваними.
Краги зварника з спілки та їх переваги Інтернет-магазин «Зварювальник» сформував асортимент з урахуванням рекомендацій професіоналів, тому пропонує рукавички, оптимальні за ціною і якістю. Спилок – це оброблена свиняча, козяча або теляча шкіра з просоченням для вогнестійкості (до +100 °С). Манжети роблять завищеними і доповнюють ущільнювачами для посилення захисного ефекту. На великому пальці і долоні може бути кілька шарів матеріалу, т. к. це найбільш навантажені ділянки. Переваги зварювальних рукавичок: надійний захист рук від опіків;
робота при високій температурі;
краги з спилок міцні, захищені від порізів і проколів;
комфортні роботи завдяки внутрішній підкладці з флісу або х/б тканини;
наявність утеплених варіантів для роботи в зимовий час.
Рукавички для зварювання з доставкою по всій Україні Купити або замовити цікаву для вас модель рукавичок для професійної або домашньої зварювання, потрібного розміру і кольору, можна за лічені хвилини. Магазин welder.in.ua – це широкий вибір зварювальних краг з спилок, а також інших аксесуарів та зварювального обладнання. Для клієнтів – добірний асортимент, низькі ціни, консультації від фахівців, зручні варіанти оплати та отримання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner