64 відгуків
Інтернет-магазин зварювальної техніки EL-WELDER
+380 (96) 728-04-12
+380 (66) 515-71-34

Випрямлячі зварювальні

Зварювальний випрямляч – пристрій, який дозволяє перетворити змінний струм з однофазною, трифазної мережі в постійний. В основі закладена поетапна робота окремих блоків – напівпровідникових діодів. Необхідність зварювального випрямляч для комфортної роботи Випрямляч для зварювального апарату – це цілий ряд переваг, який отримує зварювальник: економічність в процесі;
високий ККД;
досить глибокий проварювання;
рівномірна навантаження на фази;
легкість керування струмом і напругою при різних видах зварювальних робіт.
У нашому інтернет-магазині el-welder.com.ua приємно порадує клієнтів вартість апаратів, а також умови придбання та швидка доставка. Будь-яке питання про зварювальних випрямлячах можна задати консультантів.
Конструкція і робота випрямляч для зварювального апарату Будь зварювальний випрямити має в ланцюзі наступні складові. Силовий трансформатор. Він першим приймає струм з мережі, фіксуючи максимально можливе навантаження і трансформує енергію, якої буде достатньо для горіння зварювальної дуги.
Дросель насичення зберігає електричний заряд, що дозволяє регулювати режим роботи обладнання, налаштовувати за допомогою зміни його індуктивності, вихідна напруги і сили зварювального струму.
Випрямні блоки системи організовують вихід постійного струму в одному напрямку.
Для різних моделей устаткування використовується кілька видів схем – трифазна, однофазна (швидко гріється, для побутових потреб), кільцева, шестифазна і трифазна мостова (Ларіонова). Остання найбільш поширена в випрямлячах для ручного дугового зварювання. Деякі варіанти обладнані блоком подачі присадочного матеріалу, дроту. Всі мають стабілізатори струму і запобіжники, знижують ризик замикання. Зайву енергію вони перетворюють на тепло. Відповідно апарати включають автоматичне охолодження, вентилятори. Види і застосування випрямлячів для зварювання Выпрямители для сварки делятся на виды по разным характеристикам – в зависимости от вольт-ампер, силовых агрегатов, методов соединения метала (резка, сварка, наварка), видов сварки и пр. Но, все они созданы, чтобы решить одну проблему – стабилизировать сварочную дугу, снизить разбрызгивание металлических капель и получить максимально аккуратный и надежный шов. При больших объемах сварочных работ обойтись без выпрямителя невозможно. Заказать или купить выпрямители для сварочных аппаратов можно в нашем специализированном магазине с доставкой по всей Украине и оптимальным соотношением качества и цены! Випрямлячі застосовують при зварюванні високолегованих, низьковуглецевих сталей, різних сплавів, кольорових металів. Також, коли є необхідність застосувати зворотну полярність.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner